İndirimli Elektrik Başvurusu Nasıl Yapılır?

İndirimli Elektrik için Serbest tüketici, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu aracılığı ile belirlenen 4.500 kWh/yıl elektrik enerjisi sınırından daha fazla elektrik harcayan veya doğrudan iletim sistemine bağının olması sebebi ile elektrik tedarikçisini seçim özgürlüğüne sahip olan tüzel kişiler veya gerçek kişilere verilen addır. İndirimli Elektrik limitinin belirlenmesi ise her yıl başında 31 Ocak tarihine kadar Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından alınan nihai karara bağlıdır.

Ev kullanımı için nispeten kolay olsa da, iş yeri ve sanayi tipi kullanımlarda elektrik kullanım profili dalgalı olur ve kolayca hesaplanamaz. Bunun için hızlı ve güvenilir çözüm üreten araçlarla elektrik tarifesi hesaplamalarınızı ve tedarikçi değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Serbestelektrik.com.tr Türkiye’de güvenilir ve hızlı İndirimli Elektrik tarifesi değişikliği hizmeti veren araçlardan birisidir.

Türkiye’de onlarca elektrik tedarikçisini tek bir tıkla karşılaştırıp, sizin için uygun olan tarifeye serbestelektrik.com.tr aracılığıyla güvenle geçiş yapabilirsiniz.

Şimdi Elektrik Tarifelerini İnceleyebilirsiniz! Bu sayede serbest tüketici olarak İndirimli Elektrik ve Ucuz Elektrik sahibi olabilirsiniz.